Війна і олігархи: хто допомагає ЗСУ і людям, хто втік, хто дав, хто засцяв? Яніна Соколова знає

  Переглядів 706,989

Yanina Sokolova

Yanina Sokolova

День тому

КОМЕНТАРІ: 2 564
Yanina Sokolova
Yanina Sokolova Місяць тому
Друзі, тисніть вподобайку. Це 1 клік. Але дозволяє іншим побачити це відео. Дякую!
Elina Macropolos
Elina Macropolos 29 днів тому
Коли в аеропорту ахметова зустрів Ткачук, і він його запитав про допомогу для армії, то рижий відповів Ткачукові, що він платить податки Ти про ці 70мільйонів зелених розказуєш??? Це його прямий обов'язок, сплачувати податки. А скільки а нього офшорів??? Щоб він платив правильно податки, то було б 200мільйонів зелених. Всі сплачують податки, і Порошенко в тому числі. А законним чином ахметов присвоїв українські підприємства??? Я довго не могла зрозуміти, під чию музику ти тануюєш, а виясняється під музику рижого.
Федір 1953
Федір 1953 Місяць тому
@Elena S Соколову можете не дивитися, а КОНСТИТУЦІЮ вчіть, 30 років порушувалася вона і хто сидить, думай те, дій те
lesya wellbeing
lesya wellbeing Місяць тому
Хотів би запитати, Яніно, а чому Ви і команда не перевірили взагалі дані Б. Філатова, Г. Корбана і ймете на віру всі його заяви. А те, що він замішаний у крадіжках гуманітарки, волонтерської допомоги із Заходу, зокрема Польщі, Вас не дивує? Тобто займаються цим інші бандитські елементи Дніпропетровщини, але мільйони просто так не сховаєш, до того ж вони пов'язані з організаціями, які систематично працюють з міською радою
Шелихова Наталия
Шелихова Наталия Місяць тому
@Галина Корецкая Да...,робить багато,але то все піар,все на камеру.
Вера Маслова
Вера Маслова Місяць тому
Все что есть у алигархов, есть украдиное у народа Украины,все должно возвращаться на пользу фронта и простых украинцах
Андрей Валеев
Андрей Валеев Місяць тому
Реклама пороха какой он хороший.
Таня Бойко
Таня Бойко Місяць тому
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Raisa Anat
Raisa Anat Місяць тому
@Валентина Арсенюк Это уже норма в Украине
Катя Гамий
Катя Гамий Місяць тому
@Raisa Anat кого Українців чі Рускіх?
ira s
ira s Місяць тому
Надо детей олигархов отпрпавить на фронт , так туда такие пойдут финансовые потоки, что вы даже себе представить не можете!!!
soulless Ua
soulless Ua 23 дні тому
Своих отправь в школу на уроки Украинского языка !
Лилия Сербина
Лилия Сербина Місяць тому
І хто ж їх відправить?
Александра М
Александра М Місяць тому
Яніно, не пересмикуйте! "Кволі поставки зброї" з-за кордону?! Як можна так говорити! Адже якби не допомога країн світу, невідомо, де би ми зараз були. Не наривайтеся на скандали. А ті 386 мільйонів у.о. , що витратили олігархи, це крапля в морі.
Тетяна Блажко
Тетяна Блажко Місяць тому
Яніно я давно за вами слідкую- вам би краще заткнутися і зайнятися чимось корисним.
Рита Озерова
Рита Озерова Місяць тому
Надо всё национализировать и построить новую Украину и пусть все начинают с нуля, начинают зарабатывать, а не воровать.
O G
O G Місяць тому
Именно так завещал великий ленин
Сетлана Гончар
Сетлана Гончар Місяць тому
@Mariia Zarichniak згодна на всі 💯. Совість то не про неї.
Mariia Zarichniak
Mariia Zarichniak Місяць тому
Яніна заробляє для себе на канал, ті канали, де вона вєщала, закрили, от вона і проявляє себе починаючи хаяти Порошенко. Я ні за кого, але я з тими, ХТО хоч трішки, щось робить для України. Яніно, проаналізуй тільки ЧЕСНО!!! ХТО, що і СКІЛЬКИ зробив для України корисного, а Хто навпаки?!?! Тільки ЧЕСНО ПО СОВІСТІ, якщо вона у Тебе Є????: Вибач, що на Ти, чогось рука не піднімається на ВИ, вибачаюсь за поговірку ; " НЕ люблю, коли плюють комусь в очі, а воно каже, що роса, якось, ТАК. Вибачаюсь за сумбур, якось боляче, коли люди продаються, в такий важкий для України час, коли по вині одних недалеких гине стільки ЦВІТУ НАЦІЇ І невинних людей, а інші прилизують цю вину, відвертаючи увагу, на повністю адекватних людей, щось там Їм заявляючи.....
Юрій Миколайович
Юрій Миколайович Місяць тому
в 1917 вже націоналізовували, закінчилось мільйонами загиблих в таборах, розстріляних і вбитих голодоморами(1921, 1932-33, 1946-47).
Саша Коваль
Саша Коваль Місяць тому
Щоб не втратити все,потрібно віддати хоча б половину,тим більше,що кошти зароблені не на галерах!Прості люди,віддають останнє і повірте це правда!❤❤❤ Дякую Вам Яніно за Працю!СЛАВА УКРАЇНІ!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Starshoy BRT
Starshoy BRT Місяць тому
Вот это «элита», разбежались и затаились как мыши
Jan Sun
Jan Sun Місяць тому
Будь-який олігарх, є ворог України та українців за визначенням, це і Порошенко та Ахметов та інші, не мають значення хто. Якщо людина олігарх, то шкодить економіці України. Це люди, які шкодять Україні. І не зрівнюйте багатих з олігархами, це різне. Багаті нам потрібні. А олігархи нам шкодять
Федір 1953
Федір 1953 Місяць тому
@Татьяна Богданова Не закони нові, а спочатку суди ЛІНЧА, народні трибунали, похідні групи снайперів, щоб вибить всіх гнид
Nikita Yezerskyi
Nikita Yezerskyi Місяць тому
@Amelie De Braganza Впевнені що тільки комуняки? А у 90-і хто все ділив, чи не Суруіси, Порошенки і так далі по списку Форбс?
Amelie De Braganza
Amelie De Braganza Місяць тому
@Nikita Yezerskyi я захочу. Все що маю заробила працюючи з 12 років. А всеподілити практикують шарикови. Комуняки все ділили 🤷‍♂️
Екатерина Кочемасова
Екатерина Кочемасова Місяць тому
Интресно другое: почему под обстрелы попадают жилые дома, социальеые объекты, гражданская инфраструктурв и простые люди? Почему не пострадал ни один гвоздик, ни один кирпичик, НИЧЕГО из всевозможного необъятного имущества олигархов, депутатов и всей этой шоблы власть имущих, не упала ни одна волосинка с их голов и с голов их большой родни? Ведь им принадлежит почти вся Украина. Как ЭТО понять?
Екатерина Кочемасова
Екатерина Кочемасова Місяць тому
@Иван ИвановВот и вчера в Виннице торговый центр, гражданские люди...случайно? а не фабрика Рошен случайно, которая в Виннице.
Алексус Гончий
Алексус Гончий Місяць тому
@Людмила 2009 Мені байдужі ваші малоросійські аргументи. Я є тим, ким є. Своїх умов я не нав'язую. Розумієте? - Не нав'язую. Тоді чого вам треба? Розмовляйте хоч матюками чі "російськім язіком". Можете німецькою, англійською чи в'єтнамською. Вести зі мною діалог зовсім не обов'язково. Це чисто ваша ініціатива, чи може вас по пропагандистській роботі змушують. Але знову повторюю, мені все одно.
Екатерина Кочемасова
Екатерина Кочемасова Місяць тому
@Людмила 2009 Ото ж, 1 я про те.
Людмила 2009
Людмила 2009 Місяць тому
@Алексус Гончий Тільки не треба вважати себе кращим тільки тому, що знаєте українську мову і примушувати всіх спілкуватися українською. Знання мови залежить від того, в якій області України народилася і здобувала освіту людина. Навіть Яніна не знає мови: товариші і друзі не можуть бути коханим, бо ЛЮБІ ДРУЗІ, ЛЮБІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, а КОХАНА ДРУЖИНА чи ЧОЛОВІК, ЖІНКА.. Знати українську мову - це ще не значить бути патріотом. Це псевдопатріотизм.
Собеседник
Собеседник Місяць тому
Яніна,а можна без матів,вас слухають люди з гарною освітою,гарним вихованням,з великим словарним запасом , не принижуйте могутню українську співучу,та бездонну по своїй красі українську мову.
Микола Зелінський
Микола Зелінський Місяць тому
@Ніна Сніжко Тому і коробить, що не розумієте... Жаль..! Але, ще не все втрачено, можна ж постаратися, правда?
Ніна Сніжко
Ніна Сніжко Місяць тому
Мене теж коробить. Не розумію, чому така красива елегантна дама опускається до словника чередника .
Микола Зелінський
Микола Зелінський Місяць тому
Собеседник, не умнічай, ладно... Стиль подачі контекту Я. Соколової, ЖЕМЧУЖИНИ серед нашою доволі сірої і прісної, це в кращому випадку, якщо не продажної з зеленим відтінком медіамаси, заслуговує тільки і виключно ПОВАГИ! Конкретно, реалістично, як правило, в тему дня... Ну, і гостро, з перчиком..., що тільки гранує текст! А тому, не ліпіть свої лінгвістичні, добуті гарною освітою знання СПІВУЧОЇ та БЕЗДОННОЇ, в якості камертона, конкретно в цьому випадку! Подресируйте тихо-підломовного ЛЮСЮ АРЕСТОВИЧА! Чим зробите добру справу!
Alexandr Zubenko
Alexandr Zubenko Місяць тому
Собеседник? Бездонный?
love Mikhaylenko
love Mikhaylenko Місяць тому
Истинное лицо человека познаётся в беде в экстремальных ситуациях. Вот война и вскрыла все язвы и раны после 90годов. Показала кто есть кто. Совсем просто.
Nikolas Akimov
Nikolas Akimov Місяць тому
300 млн гривен (8 млн $) Порошенко и 576 млн гривен (16 млн $) Пинчука (только в видео про пинчука, сказали в валюте, что бы казалось меньше)
Henry S
Henry S Місяць тому
Цеж журналістка. Вона і Порошенко разом з олігархами поставила, хоча він під критерії не підходить і сам їй в очі казав, що не може називатися олігархом через те, що немає інтересів в державному бюджеті.
Зоя Подзорник
Зоя Подзорник Місяць тому
Вам уважаемая не какого хрена рассказывать то что нам и так известно. Всем бездельникам СМИ необходимо поднять голову и начать "раскулачивание" этих " бизнесменов" ворюг спекулянтов и самое что ни наесть жулье. Затыкают нам рот подачками призывают идти защищать Украину а своего сыночку что то не послал. Да и сами все призывного возраста. Инвалиды? Больше всего подонки!!!!!
Егор Лукьяненко
Егор Лукьяненко Місяць тому
Яніна, покажіть сюжет про відпочинок боса у Лондоні під час війни. Або як робили фото з петіними подарунками, а потім це все забирали на іншу локацію! Чи "хазяїн" не дозволяє таке знімати?)) Хай живуть чесні люди!!! Слава Україні, смерть ворогам!!!
Марія Хоркавців
Марія Хоркавців Місяць тому
... супер запитання ! ... ну, скажіть,шановна журналістко п...
Тамара Махота
Тамара Махота Місяць тому
Отож Яніна "правдолюбка" така.. Просто ну дуже гарно пропіарила свого боса П. Цьому гарне підтвердження що допомога Ахметки в долларах а Петі в гривнях. Щоб Петіна допомога здавалась більшою
E. Sommer
E. Sommer Місяць тому
God Bless Ukraine and Brave Ukrainian People!!!
Дима Бубнов
Дима Бубнов Місяць тому
Яніна, доброго дня. Ви ж дуже розумна людина. У мене питання:чому і за які кошти виставляєте пана Порошенка на такій білій полосі? Одних олігархів допомогу виставляєте в міл. доларів, а Порошенка в міл. гривнях. Цифри різні, але при переводі це копійки. Ви точно знаєте як він їздив і піарився. Один із прикладів: в перші неділі війни він приїхавши на блокпост поблизу Васильківа, через півтори-дві години, приїхали його люди і забрали ті броніки та також його привезені кулимети. А після опублікування в сумі його піару, в ночі на цей блок пост були прильоту. 12-ть побратимих 200- ті. Тримайте правду, це ваша зброя. Слава ЗСУ!!!
Марія Хоркавців
Марія Хоркавців Місяць тому
... погоджуюсь,... якесь однобоке вихваляння з боку журналістки ! ... і без матіав,будь ласка ,на майбутнє ! ... ми молимося Богу за перемогу ,за Україну без брехунів і злодіїв ! ... думаю догадалися про кого ...
Чуб
Чуб Місяць тому
Олігархи, то ярмо на шиї України. Помічниками і спонсорами нашої армії виступили прості українці, які роблять все для фронту, все для перемоги. Слава Україні, слава збройним силам України
irina zhizhina
irina zhizhina Місяць тому
@галина пахомова благочинність закінчується тоді, коли з'являється камера
Svitlana Solodovnik
Svitlana Solodovnik Місяць тому
@галина пахомова заколупали ви своїм порохом, продажним, САМ КРАВ І ТАКИМ ЯК ВИ ДАВАВ
Ирина Мезенцева
Ирина Мезенцева Місяць тому
@Irish и в цэ верите
Надія М'ясоєдова
Надія М'ясоєдова Місяць тому
@галина пахомова то плата за підірвані склади боєприпасів (якщо рівноцінно)
Жанна Н.
Жанна Н. Місяць тому
@Irish Гривень.Порівняно.
Bagira _777
Bagira _777 Місяць тому
Бизнесмен - это тот, кто с нуля построил свой бизнес. А не тот , кто в течении всей своей политической карьеры , отжал у государства и народа... Мародёры.
Шелихова Наталия
Шелихова Наталия Місяць тому
Вы правы.В моём городе Суркис отжал молокозавод и качество молочки значительно ухудшилось.Продукт шёл на экспорт в Европу,в т. и в Англию.
МПМК
МПМК Місяць тому
Ха!! Так порох же втік...!!🤣🤣 З боєм))).. через польський кордон, чому мовчиш, Яніна??
Sasha Docenko
Sasha Docenko Місяць тому
А що, треба було витратити на цю країну 300 мільйонів і ще й у камері попереднього ув'язнення кілька років тут посидіти?
Иван Дембно
Иван Дембно Місяць тому
Не слышно про кулю в лоб, не слышно "настоящего" полковника Гриценко, где там Смешко ( генерал на минуточку ) Да, активное вторжение соссии, показало кто есть кто.
Huuhuu Heheh
Huuhuu Heheh Місяць тому
@Gina SJ в мойом посте есть сомнение ?
Gina SJ
Gina SJ Місяць тому
@Huuhuu Heheh він завжди був за Україну, є сумніви?
Huuhuu Heheh
Huuhuu Heheh Місяць тому
@Лєнусік Zh вполне возможно он за Украину.
Лєнусік Zh
Лєнусік Zh Місяць тому
@Huuhuu Heheh ,він і ЗСУ допомагає
Лєнусік Zh
Лєнусік Zh Місяць тому
Яценюк допомагає ЗСУ
Sergii Lutai
Sergii Lutai Місяць тому
Героям Слава! 💙💛
Владислав
Владислав Місяць тому
Я вважаю, що ті олігархи, які не допомогли фінансово Україні не переймаються питанням подальшого проживання саме в Україні. Якщо знадобиться - стануть громадянином іншої країни.
Jan Sun
Jan Sun Місяць тому
Будь-який олігарх, є ворог України та українців за визначенням, це і Порошенко та Ахметов та інші, не мають значення хто. Якщо людина олігарх, то шкодить економіці України. Це люди, які шкодять Україні. І не зрівнюйте багатих з олігархами, це різне. Багаті нам потрібні. А олігархи нам шкодять
Mariia Zarichniak
Mariia Zarichniak Місяць тому
БОЖЕ, закрий, БУДЬ ЛАСКА, продажні, брехливі роти, ботам, ну таке вже бідне, нещасне, а продається за срібняки, та це все одно вилізе 100%, ,вам і вашим нащадкам тваринячим істотам.
Сергей Чертов
Сергей Чертов Місяць тому
,
Сергей Чертов
Сергей Чертов Місяць тому
Куда это Соколова бежать будет
Babooshka Jj
Babooshka Jj Місяць тому
Но вы народ хоть бы чуть думали,у нас что два олигарха,или кто везёт того и поганяют.В стране 26 официально числится,но почему-то ивы все и пресса молчит как будто других и не существует,того ж Коломойши,которого прикрывает презедент
Микола Шкварило
Микола Шкварило Місяць тому
Яніна, велике вам спасибі за активну патріотичну позицію!!! В цей непростий час для України, ви у своїх програмах вселяєте віру у нашу Перемогу, розвіюїш кремлівську брехню!!! Україна Переможе!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Fedir Fomin
Fedir Fomin Місяць тому
Рассчитывать на олигархов,значит быть наивным,они пятьма копейками готовы подаваться!
Сергей Шайтанов
Сергей Шайтанов Місяць тому
Так воюем за наших хозяев! За их предприятия, земли, власть?
Татьяна Гонтаренко
Татьяна Гонтаренко Місяць тому
Столько, сколько помогает украинской армии наш народ, аллигархам и не снилось! Хватит жадничать, верните в бюджет то, что вы,аллигархи, оттуда нагло украли‼️🇺🇦
Igor Baran
Igor Baran Місяць тому
Не кожен, хто пожертвував - патріот. Особливо ахмєтов, компанії якого просочені колоборантами наскрізь в 3 шари разом з своїм шефом. Такі гноблять економіку країни, вичавлюючи з неї останні соки, а потім кидають милостиню!
Лилия Сербина
Лилия Сербина Місяць тому
Ахметов не жертвує, він відкуплюється, щоб до нього не було питань. Якщо Україна переможе, то він і надалі буде її обдирати, якщо - ні, то 70 млн на фоні 7 млрд просто невеличка бізнесова втрата. Це дуже розумне капіталовкладення. Він дуже задешево купує лояльність до себе і можливість надалі отримувати надприбутки.
Dasbrotistgut
Dasbrotistgut Місяць тому
Героям слава!
Светлана Кирс
Светлана Кирс Місяць тому
Спасибо Вам большое за Вашу работу.
Таня Бойко
Таня Бойко Місяць тому
Янина, вы умная , красивая и смелая.
Киргиз
Киргиз Місяць тому
Интересно, сколько за Коломойского можно получить награды если передать его в США? Может поменяем его на 5 Himars?
Yuriy Shulgin
Yuriy Shulgin Місяць тому
50
Мистер Огонёчек
Мистер Огонёчек Місяць тому
Хотілось би знати скільки витратив на волонтерку кожен депутат, кожен член уряду, обов'язково президент. Це як звіт перед своїми виборцями.
Incognito Incognito
Incognito Incognito Місяць тому
@Svitlana SolodovnikТепер перекидання пішло на 28 років... Аргументів нема. До Вашого відома Зеленський користувався економічною подушкою безпеки, що була створена попередньою владою. 3, 4 відсотки щороку був підйом економіки, а останні 3 роки мінус 3, 4 відсотки, плюс розвал армії. Але мордорське в вторгнення це зупинило... Ось я опоную Вам фактами, а Ви мені про 28 років... Ви профанка)))
Incognito Incognito
Incognito Incognito Місяць тому
@Svitlana Solodovnik Не було не брешіть... Дякуючи Зе, ОПЗЖ потрапило до парламенту в 2019 році. До речі, як там Коломойський? Не бідує?
Svitlana Solodovnik
Svitlana Solodovnik Місяць тому
@Incognito Incognito ОПЗЖ І БУЛО ДЯКУЮЧИ ПОРОХУ
Svitlana Solodovnik
Svitlana Solodovnik Місяць тому
@Incognito Incognito а що зробили попередники ВОРЮГИ за 28 рокiв? Що??? Не 3 роки а 28РОКІВ?
Incognito Incognito
Incognito Incognito Місяць тому
@Svitlana Solodovnik А, що Зе зробив? Крав на дорогах і запоров армію? Піарився там, де має піаритися Шмигаль, а реформування армії і закордонні справи, що входить до його справ, запоров... Дякуючи безглуздому управлінню державою, тепер велика частина нашої країни під окупацією.(
николай мал
николай мал Місяць тому
Спасибі за інфу. Да возасться кожному по заслузі!
ЛесикСам
ЛесикСам Місяць тому
Молодчина💪🇺🇦🌹
Maria Gnip
Maria Gnip Місяць тому
Молодець!!!!💙💛
Юлія Юлія
Юлія Юлія Місяць тому
Дякую,Яніно!
Михаил Копельберг
Михаил Копельберг Місяць тому
Аналіз грошової допомоги, що надали Україні, яка стікає кров'ю, олігархи дуже і дуже важливий і на часі. Дякую вам , Яніна!!!
Павел Ков
Павел Ков Місяць тому
@Ludmyla M Голубое небо
Шевченко Татьяна
Шевченко Татьяна Місяць тому
@Ludmyla M вибачаюсь
Шевченко Татьяна
Шевченко Татьяна Місяць тому
@Ludmyla M ф
Павел Ков
Павел Ков Місяць тому
@Юрій Ушинський ваше наведить доказы в простонародье звучит как выходи кто нам может помешать. И если оружие начали поставлять ещё в 14 году то куда делось наше? А сколько с нас выдоят алигархи за свою помощь? Закупили бронежилеты и помогли через интернет магазины? Как Украина за 30лет из никому не должной стала должна бешеные суммы, это народ поофукал и дворцы себе настроил, или заводы?
Денис Фомин
Денис Фомин 2 дні тому
Ничего нового, - Порошенко самый крутой! В общем расходимся...
Slavik Fregin
Slavik Fregin Місяць тому
Яніна як завжди чітко і ясно розклала все по поличкам! Супер!
niko
niko Місяць тому
Дякую, ЯНІНО, за вашу професійну працю!
Володя Чучвич
Володя Чучвич Місяць тому
Ти молодець, дуже подобається твоя робота.
Махмуд Латиф
Махмуд Латиф Місяць тому
БУДЬ СЧАСТЛИВ УКРАИНА . СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАИНИ
Богдана Федурко
Богдана Федурко Місяць тому
Спасибо!!
nomenia12
nomenia12 Місяць тому
❤️
Alex Lakota
Alex Lakota Місяць тому
Яніна, ти так лагідно і влучно матюкаєшся, шо просто клас!
Володимир Тернопіль
Володимир Тернопіль Місяць тому
прекрасно! а можна ще про авакова?
Сергей Бедрицкий
Сергей Бедрицкий Місяць тому
Телеведущая красивая девушка, а позволяет себе то, что не совместимо с ее профессией, стыдно слушать,срамота
Yuriy Yurov.
Yuriy Yurov. Місяць тому
А скільки той порох вкрав, ти не сказала!))
Vladimir Sokoluk
Vladimir Sokoluk 29 днів тому
Самое главная защита от воров - алегархов
Jeka Ivanov
Jeka Ivanov Місяць тому
Хорошо 👍
Yurii Burlachka
Yurii Burlachka Місяць тому
Дуже дякую за випуск
Andrew Wise
Andrew Wise Місяць тому
"Ахметов віддав 100млн".. Фонд Порошенко 300млн Пінчук 16млн І так далі до мародерства.. Ну це, Як середнестатестична Людина віддасть 100, 300 або 16грн!
Nadiya K
Nadiya K Місяць тому
Всіх депутатів,які покинули Україну під час війни,звільнити і судити за зраду
Wonlex Smart Watch
Wonlex Smart Watch Місяць тому
Новоствореному по Що
Людмила Горячая
Людмила Горячая Місяць тому
Пороха ,ЗЕ,,уже посадил😀
Mamba Pirat
Mamba Pirat Місяць тому
Дякуємо за вашу працю, Слава Україні
Vitos Amurov
Vitos Amurov Місяць тому
Героям Слава!
Равлик равлик
Равлик равлик Місяць тому
Яніна , дякую за випуск
ІСАЇ 42 : 16
ІСАЇ 42 : 16 Місяць тому
Дякую ! Єднаймося для перемоги !
Маргарита Никитина
Маргарита Никитина Місяць тому
Ви завжди підтримуєте Порошенка. Цікаво, чому?
Наталия Усова
Наталия Усова Місяць тому
Дай Бог что бы после войны все жертвы оказались не напрасными ,а то снова будут олигархи и нищие
Люся Слободян
Люся Слободян Місяць тому
Як завжди цікаво!
Иван Воробьев
Иван Воробьев Місяць тому
Дякую Яніно що роздуплила))))))))) Ніколи не думав що коли об'єднується населення ви все топите за того хто вам платить) не позортесь)
V Om
V Om Місяць тому
Українці великий Народ,великої Держави.!!!🇺🇦💛💙
Владимир Брындза
Владимир Брындза Місяць тому
👍🇺🇦
Olga Tercan
Olga Tercan Місяць тому
Ахметов ,как раз таки способствувал началу этой войне!!!!!! Потому,что чувство Родины отсутствует у таких людей полностью, только бизнес и ещё раз бизнес!!!!
Серёжа
Серёжа 2 дні тому
Ігор Коломойський дуже багато допомагав в 2014 такщо не треба казати що він поганий, аби не він то Дніпро став би другим Донецьком
Lilia Datsenko
Lilia Datsenko Місяць тому
Дякуємо за відео!!!
Dima Ckur
Dima Ckur Місяць тому
Гарна ідея показати хто як веде себе підчас війни!!!
Юра Крюков
Юра Крюков Місяць тому
После войны придётся к этим многим чертям пересмотреть отношения,много чего забрать назад в государство.
Наталья Пима
Наталья Пима Місяць тому
💪🇺🇦
Ольга Лагодович
Ольга Лагодович Місяць тому
Яніна,дай Бог тобі здоровя! ТИ молодець!
Inna
Inna Місяць тому
Велика дяка за вашу роботу♥
Іван Навчук
Іван Навчук Місяць тому
Ти Яніна не сказала , що допомога від Порошенка була зроблена з фонду Марії Порошенко ... , А не з прибутків сім' ї Порошенка . Уже не дуже ясно ... : - на який млин Яніно , ЛЮБИМИЦЬО НАРОДУ , ДУЄШ... ?
Igor Kotovskij
Igor Kotovskij Місяць тому
Це якраз той час коли видно хто є хто.
Владислав Здор
Владислав Здор Місяць тому
👍
Максим Корчань
Максим Корчань Місяць тому
Дякую за відео! Лайк.
Ирина Арутюнян
Ирина Арутюнян Місяць тому
❤️❤️❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Maksym Stupak
Maksym Stupak Місяць тому
👍🏻👍🏻
Сергей Богомолов
Сергей Богомолов 4 дні тому
Ахметова в топку
Antonina Romashko
Antonina Romashko Місяць тому
Дякую за Україну в серці!
Ганна Зуб-Золотарьова
Ганна Зуб-Золотарьова Місяць тому
Слава Україні!! Я вважаю,що потрібно просто дещо конфіскувати за законами воєнного часу!! Хоча б той Буковель,віддати переселенцям- біженцям!!!
Sergiy КCC
Sergiy КCC Місяць тому
Всім все після перемоги загадаємо!!
Тетяна Балашова
Тетяна Балашова Місяць тому
Дякуючи Махметову ця краiна лягла нижче плiнтуса!!! Обмеження на всих! Немае чого з них робити щедрих святих! Всi статки на нашому зубожiннi,а тепер ще через наше зубожiння й така вiйна!!! Вони всi однаковi,бо ми до цього толерантнi,а отже МИ ВИННI !!!
влад шморгун
влад шморгун Місяць тому
Ахметов та порох це одне цiле
Алексей Алексеев
Алексей Алексеев Місяць тому
А чего вы верите Филатову??)))
Александр Шереметьев
Александр Шереметьев Місяць тому
Дякую Вам Яніно за Працю!СЛАВА УКРАЇНІ!У нас произошла естественная деолигархизация. Свалили- пусть сидят заграницей и не приезжают. В се що наваровалi вернути нарiду.
Александр Дмитрук
Александр Дмитрук Місяць тому
Алегархи если сейчас что-то дадут , потом в 100 раз больше заберут.Поднимут свет , газ и т. д. Всё их!Я так думаю : не помог так чтоб миллиардиком не грн. и ещё и уехал из страны , то и оставайся там, а всё что нажито непосильным трудом государству в пользование
Вікторія Малова
Вікторія Малова Місяць тому
Яніно, чудово виглядаєте!
He Hurt His Arm So I Helped Him ❤️🥺 #Shorts
0:58
LankyBox World
Переглядів 28 млн
Укус вовчиці 1 серія
47:47
Телеканал 1+1
Переглядів 1,7 млн
Minister of Foreign Affairs Kuleba. Zelensky, Yermak, Biden, Johnson, Erdogan, Lavrov, China
1:30:10
В гостях у Гордона
Переглядів 1,6 млн