Підпільна гра європейців. Хто насправді блокує санкції?

  Переглядів 150,890

Yanina Sokolova

Yanina Sokolova

Місяць тому

Допомога фронту через відому волонтерку Юлію Толмачову:
Монобанк 4441 1144 6766 1102
Приват 4149 6293 5130 2674
PayPal: tolmachova808@gmail.com
Потрібні опції тут: yuliya.tolma...
Telegram: t.me/ianina_sokolova
Друзі, підпишіться і натисніть 🔔, щоб НІЧОГО і НІКОЛИ не пропустити!
🤗 Donate. Підтримайте проєкти - ставайте 👑 Патроном. Вас вже багато! І це свідчить, що наша з вами спільна справа йде вірним шляхом.
👉 www.patreon.com/yanina
👉 PayPal: www.paypal.com/donate/?hosted...
Facebook: Ianina.Sokolova
Instagram: yanina_soko...
Twitter: IaninaSokolova
Канал "Вечер з Яниной Соколовой":
ukposts.info/the/hFx.html...
Мій UKposts-канал захищений від вторгнень та ботів. А ваш? Підключайтесь безкоштовно тут: go.my.air.io/tM4kvJ

КОМЕНТАРІ: 888
Роман Васильович
Роман Васильович Місяць тому
Німецьким громадянам потрібно "подякувати" фрау меркель, ця пані зробила цілком залежною Німеччину від вуглеводнів бункерного.
Olha D.
Olha D. 28 днів тому
@Валерий Иванович Майборода опустимо спірні питання таланту і ваших утопічних думок про віртуозів і спеціалістів, а зупинимося на іншому. По-перше, Ви вважаєте, що якби президентом був хтось інший, то нас не прийшли б убивати повномасштабно? І, по-друге, Ви думаєте, що z-імбіцили дійсно вибрали правильний момент і ми дійсно були найслабшими в ньому?
Dominic Toreto
Dominic Toreto 29 днів тому
@Валерий Иванович Майборода все вірно Ви говорити, нажаль люди в нас хотіли шоу в цирку, наслідки ми всі бачимо та відчуваємо
Валерий Иванович Майборода
Валерий Иванович Майборода 29 днів тому
@Olha D. Шановна пані Оля! Логіка елементарно проста! Кожен Відповідає за свій Професіоналізм в СВОЄЇ сфері діяльності! Кухарка за Якість страв на кухні, швець за Якість одягу, циркач за Майстерність на сцені цирку, водій за Професійне керування машиною з обов'язковим знанням правил руху по дорожнім знакам, скрипаль -- Віртуозним володінням своїм інструментом, диригент -- Прекрасним Керуванням оркестру... і так далі!!! І якщо ми ВСІ НЕ Віртуози кожен в Своєї професійної справі то в СУМІ всієї Нашої суспільної діяльності -- отримаємо сіре, безпросвітне, НЕякісне життя ВСЬОГО суспільства!!! Ось чому афоризм: ,,кожна кухарка може керувати країною", що приписувався (?) антиМазаю, володарю мавзолею, в корні ГАНЕБНИЙ І НЕ ВІРНИЙ. Є такі поняття, як Воля і Свобода! Вони незвичайно близькі, але різні зі своїми Якісними масштабами. Воля -- це мої особисті бажання, але вона НЕ рівнозначна Свободі! Чому?!! У ,,мене" є Воля -- бажання зварити смачний борщ, швидко промчатися🚘по дорозі до вас в гості😔 або зіграти фейєрично 🎸 на скрипці, розсмішити публіку в цирку😂 а тим більше блискуче 🎆Диригувати цілим Оркестром!🎹 🎼 І так далі... Але ось біда! Якщо я не оволодію знаннями і вміннями, ((а на це йде багато часу і зусилля плюс ОБОВ'ЯЗВІСТЬ таланту)) моя Воля перетвориться в ... пшик! 😰 І чим складніша професія, тим довша і наполегливіша робота моя над собою і бажано, щоби поруч були прекрасні вчителя!!! І якщо я НЕ оволодів Якістю в Своєї спеціальності -- то біжить від мене, як можна далі, 🦍інакше отруюю борщем, або пошию погане плаття... 🤯 переверну автобус і,( не дай Боже, з вами, шановна і ріднесенька пані Оля 💏 (Бачте, я вже закохався в вас 🐈)) А скрипку від мене бороніть, бо порву струни ...😵 І не долучайте мене до диригентської палички -- бо зламаю її 💔 згораючі від пристрасті до вас...😻🙈 То чому ви повинні давати змогу мені Керувати вашою та інших долею, якщо я НЕ ПРОФЕСІОНАЛ В КЕРУВАННІ?!! Тільки тому, що я солодкоголосий🤓 обіцяльщик?!!🐱🐸 І ви повірите мені, не побачивши ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ КЕРУВАННЯ моєї попередньої роботи?!! 🐮🐷 Щиро надіюсь що НІ !!! І ПРАВІ 👍будете! То чому ми всі повірили клоуну, який був гарним веселим на театральній сцені, і якому злинділо вискочити на Політичну НЕЗВИЧАЙНО ВІДПОВІДАЛЬНУ ЗА ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ СЦЕНУ? Смішити талановито -- це одна професія, головним завданням якої підняти настрій людей! А КЕРУВАТИ ЛЮДЬМИ ЦІЛОЇ КРАЇНИ, НЕ МАЮЧИ НІЯКОГО ДОСВІДУ -- ЦЕ ЗОВСІМ ІНШІЙ РІВЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ! ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ !!! Рейган перед тим як стати президентом США двічі !!! був мером штата Каліфорнія! Таким чином, він настільки набрався досвіду, що всі американці вибрали його своїм президентом! То хто ж такий ЗЕ ?!! Краще зрозуміли ТІ, хто уважно наблюдав за нами через свої спецслужби з-за свого поредрика і вибирали той самий час ,,Z", який вони дуже чекали, вважаючи нас найслабкішими.
Olha D.
Olha D. 29 днів тому
@Валерий Иванович Майборода з вашої логіки, то ті, хто вторгнувся в нашу державу, зовсім ні при чому, хоча зробили вони це 8 років тому.
Валерий Иванович Майборода
Валерий Иванович Майборода 29 днів тому
@Olha D. Шановна Оля! Як би там не було, але ця монолітність є , існує і виконує вказівки ЗЕ , отримуючи відповідні конверти з 🤑 ! А результати -- все те, що зараз діється в нашій прекрасній Україні. На жаль. 😢😭
ЛМ
ЛМ Місяць тому
Позор Шольцу и его правителям, он сейчас делает те же ошибки что сделала Меркель с участием в строительстве газового пути с Россией. Народ только немецкий жалко, что их правительство такое алчное и циничное. И не о народе они беспокоятся, а о своем кармане, видимо там Шольцу должны перепадать хорошие проценты и вознаграждение.
Андрій Патутін
Андрій Патутін Місяць тому
У Шольца и Меркель это не ошибки.
Надежда Зилинская
Надежда Зилинская Місяць тому
Дуже сумно що Україна сама бореться з руським міром.💔💔💔 Перемоги Україні як найшвидше 🙏🇺🇦
Саыд Исламов
Саыд Исламов Місяць тому
А зброю де беруть якже сама !
Olha Hohol
Olha Hohol Місяць тому
Дякую за правду, німці перестануть думати за свої прибутки тоді, коли це буде стосуватися їхнього життя.
Nadiya K
Nadiya K 27 днів тому
@Maria Rey Хто вам винен що ви нічого не чули в ті роки від Яни та Лани?🤣
Іван Демків
Іван Демків 29 днів тому
@Maria Rey В ютубі все є,ви можете знайти за ці всі роки і подивитися.
Maria Rey
Maria Rey 29 днів тому
Було б добре почути від Лани і Яни про боротьбу проти рашки з 2014 ....
галина супрун
галина супрун Місяць тому
@Viktor Bondarenko в реальність їх поверне лише російські бомби на Мюнхен, Берлін і т.д.
Viktor Bondarenko
Viktor Bondarenko Місяць тому
Пора iх вернути в реальнiсть ...
GeronAlexandr
GeronAlexandr Місяць тому
Не дозволяти владі брати кошти в руки, тільки напряму народу. А нашим банкірам зняти 25 ставку та надати зарубіжним банкам працювати в Україні. Слава Героям!
Юрий Волков
Юрий Волков Місяць тому
@Алексей Яковенко Например. И когда?
ONENESS-VOICES.fm - Radio for Oneness
ONENESS-VOICES.fm - Radio for Oneness Місяць тому
Голобородько з Коломойськім та іншими олігархами стануть СТІНОЮ проти цього. Щоб розуміли, кого обрали ідіоти 2019-го року...
Алексей Яковенко
Алексей Яковенко Місяць тому
Вже в нас працювали зарубіжні банки!!?
Анатолий Н
Анатолий Н Місяць тому
Яніна,на превеликий жаль постійно зростає напруга перед зимою Європи,їх боязнь росії залишитися без тепла набагато страшніше ніж війна в Україні,повір через декілька тижнів знову будуть продовжитися таємні переговори,щоб примусити Україну до невигідних умов припинення війни!
Raiskaya Lera
Raiskaya Lera Місяць тому
Да всем насрать на нас, давайте быть реалистами. Они пекуться, только за свои сраки.А вот если б к ним такое пришло, они б сцялыся и орали про помощь и обижались на всё. Я уже не уверенна, что хочу в этот говняцкий евросоюз...не нравится мне, эта хитрожоплсть шо народа их, шо правительства...уровень жизни и зп хорош, но в остальном, я не а восторге(бюрократия и условия в плане медицины)... у нас намного лучше и быстрее, решаются дела и проблемы...но, у нас многих плюсов и нет, те что у них.
Jurij
Jurij Місяць тому
Нам свое робыть
Maks Makhno
Maks Makhno Місяць тому
Обов'язково переможемо, здобудемо свободу та все відбудуємо! Тримайтесь друзі, не втрачайте сил ні в якому разі! Слава Україні 🇺🇦❤️
Maks Makhno
Maks Makhno Місяць тому
@Yuliya Starencenko Та невже?
Natali Gontscharuk
Natali Gontscharuk Місяць тому
Вона до німців....
Yuliya Starencenko
Yuliya Starencenko Місяць тому
@Maks Makhno Розумні люди зрозуміли.
Maks Makhno
Maks Makhno Місяць тому
@Людмила Клео ви про що? у вас якісь окремі слова без єдиного сенсу
Людмила Клео
Людмила Клео Місяць тому
Дочекаєтесь! вони прийдуть до вас!Забудете за газ, будете думати, як воювати!Амінь!
Peter P.
Peter P. Місяць тому
Як нам вистояти, я навіть не знаю. Українські політики як завжди тупі жадібні і недалекоглядні, з европою все давно було зрозуміло, потрібно було не дороги будувати, а зброю купувати, бо як показує історія, і зараз війна це підтверджує, єдина гарантія безпеки це власна армія і флот, все, крапка.
Олег Литвинчук
Олег Литвинчук 24 дні тому
@Олег Торхонда Это закон природы !
Олег Торхонда
Олег Торхонда 26 днів тому
@Олег Литвинчук Для тих у кого немає мозку у голові вибору не було. Це точно.
Олег Литвинчук
Олег Литвинчук 26 днів тому
@Олег Торхонда А что , был выбор ?
V K
V K 28 днів тому
Надія є коли руки діяльні. Кожен мусить робити своє. І разом до перемоги. На німцях світ клином не зійшовся. Добре якби помогли ну але... Дякуцмо Богу за те що він щедрий через інших щедріших. Не сварімся зза політиків бо вони УСІ продажні і не варті такого Народу. Але мусим працювати щоб дістати кращих.
Олег Торхонда
Олег Торхонда 29 днів тому
@Людмила Лебединська От ! Ваша правда про українських "монопарламентарів".Вони вже схожі на "госдуму". А такі ,як Тетяна Віраховська далі свого носа не бачать і не здатні бачити.
Света Каюк
Света Каюк Місяць тому
Німцям байдуже,що ми втрачаємо сої життя,їх цікавить тільки прибуток.
Света Каюк
Света Каюк Місяць тому
@Mahmoud Mahmoud мабуть вы праві.
Mahmoud Mahmoud
Mahmoud Mahmoud Місяць тому
Не только немцам ,всем, каждый за свою шкуру ,поверьте это так.
фейк канал
фейк канал Місяць тому
Україні можна надіятись тільки на себе і на Бога. Кожен рятує себе. Але все повернеться стократ, і владі нашій також.
Елена Львова
Елена Львова Місяць тому
Дуже цікава позиція жінок-політиків, жінок-спеціалістів своєї справи. Надзвичайно мало жіночого погляду на війну, на ситуацію в країні. Восновному жінки мають слово як жертви війни і як волонтери. Хочеться побачити і почути жіночі голоси України.
Vlada Maslova
Vlada Maslova 23 дні тому
Підтримую, пишаюсь нашими жінками
Leonard Selenide
Leonard Selenide 27 днів тому
@Валік Кангал Валік - ти правий - я дійсно дуже люблю жінок - at mia culpa
Eugenia Sosnovska
Eugenia Sosnovska Місяць тому
Тому, не бачимо результатів у ролі жінок, що нам не має часу на балачки ми просто працюємо. Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Елена Львова
Елена Львова Місяць тому
@Валік Кангал Ваше питання більше говорить про вас ніж про мене)
Валік Кангал
Валік Кангал Місяць тому
В тебе з головою все в порядку? Жінки, жінки, жінки...
kot begemot
kot begemot Місяць тому
Боже бережи Яніну і її однодумців! Велика вам подяка за цікаву інформацію!
Михайло СлаваАхураМазда
Михайло СлаваАхураМазда Місяць тому
Что сделаю тебе, Иаков? Не хотел ты повиноваться, Иуда. Переселюсь к другим народам и дам им имя Мое, чтобы соблюдали законы Мои. 3Езд 2:34 25 Так как вы Меня оставили, то и Я оставлю вас; просящих у Меня милости не помилую. 26 Когда будете призывать Меня, Я не услышу вас, ибо вы осквернили руки ваши кровью, и ноги ваши быстры на совершение человекоубийства. 27 Вы как бы не Меня оставили, а вас самих, говорит Господь. 28 Так говорит Господь Вседержитель: не Я ли умолял вас, как отец сыновей и как мать дочерей и как кормилица питомцев своих, 29 чтобы вы были Мне народом и Я вам Богом, чтобы вы были Мне сынами и Я вам Отцом? 30 Я собрал вас, как курица птенцов своих под крылья свои. Что ныне сделаю вам? Отвергну вас от лица Моего. Втор 30:4; 32:11-12; Мф 23:37; Лк 13:34 31 Когда принесете Мне приношение, отвращу лице Мое от вас; ибо ваши дни праздничные и новомесячия и обрезания Я отринул. Ис 1:14; 66:3 32 Я послал к вам рабов Моих, пророков; вы, схватив их, умертвили и растерзали тела их. Кровь их Я взыщу, говорит Господь. Быт 9:5; 2Пар 36:15; 2Езд 1:50; Иер 25:4 33 Так говорит Господь Вседержитель: дом ваш пуст. Развею вас, как ветер мякину, Мф 23:38 34 и сыновья не будут иметь потомства, потому что заповедь Мою презрели и делали то, что зло предо Мною. 35 Предам домы ваши людям грядущим, которые, не слышав Меня, уверуют, которые, хотя Я не показывал им знамений, исполнят то, что Я заповедал, 36 не видев пророков, воспомянут о своих беззакониях. 37 Завещеваю благодать людям грядущим, дети которых, не видев Меня очами плотскими, но духом веруя тому, что Я сказал, торжествуют с весельем. 3Езд 1:35 38 Итак теперь смотри, брат, какая слава, - смотри на людей, грядущих с востока, 39 которым Я дам в вожди Авраама, Исаака и Иакова, и Осию, и Амоса, и Михея, и Иоиля, и Авдия, и Иону, 40 и Наума, и Аввакума, Софонию, Аггея, Захарию и Малахию, который наречен и Ангелом Господним. Глава 2 К главе: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 1 Так говорит Господь: Я вывел народ сей из работы, дал им повеление через рабов Моих, пророков, которых они не захотели слушать, но отвергли Мои советы. Иер 25:7 2 Мать, которая родила их, говорит им: «идите, дети; ибо я вдова и оставлена. 3 Я воспитала вас с радостью, и отпустила с плачем и горестью, потому что вы согрешили пред Господом Богом вашим, и сделали злое пред Ним. 4 Ныне же что сделаю для вас? Я вдова и оставлена: идите, дети, и просите у Господа милости». 5 Тебя, Отче, призываю во свидетеля на мать сыновей, которые не захотели хранить завета моего. 6 Предай их посрамлению и мать их - на расхищение, чтобы не было рода их. 7 Пусть рассеются имена их по народам и изгладятся от земли, ибо они презрели завет мой. 8 Горе тебе, Ассур, скрывающий у себя нечестивых! Род лукавый! вспомни, что Я сделал Содому и Гоморре. Быт 19:24 9 Земля их лежит в смоляных глыбах и холмах пепельных. Так поступлю Я с теми, которые Меня не слушались, говорит Господь Вседержитель. 10 Так говорит Господь к Ездре: возвести народу Моему, что Я дам им царство Иерусалимское, которое обещал Израилю, 11 и прииму славу от них и дам им обители вечные, которые приготовил для них. 12 Древо жизни будет для них мастью благовонною; не будут изнуряемы трудом и не изнемогут. 13 Идите и получите; просите себе дней малых, дабы они не замедлили. Уже готово для вас царство: бодрствуйте. 14 Свидетельствуй, небо и земля, ибо Я стер злое и сотворил доброе. Живу Я! говорит Господь. 15 Мать! обними сыновей твоих, воспитывай их с радостью; как голубица укрепляй ноги их, ибо Я избрал тебя, говорит Господь
Михайло СлаваАхураМазда
Михайло СлаваАхураМазда Місяць тому
И воскрешу мертвых от мест их и из гробов выведу их, потому что Я познал имя Мое в Израиле. 17 Не бойся, мать сынов, ибо Я избрал тебя, говорит Господь. 18 Я пошлю тебе в помощь рабов Моих Исаию и Иеремию, по совету которых Я освятил и приготовил тебе двенадцать дерев, обремененных различными плодами, Ис 1:1; Иер 1:1 19 и столько же источников, текущих молоком и медом, и семь гор величайших, произращающих розу и лилию, через которые исполню радостью сынов твоих. 20 Оправдай вдову, дай суд бедному, помоги нищему, защити сироту, одень нагого, 21 о расслабленном и немощном попекись, над хромым не смейся, безрукого защити, и слепого приведи к видению света Моего, 22 старца и юношу в стенах твоих сохрани, 23 мертвых, где найдешь, запечатлев, предай гробу, и Я дам тебе первое место в Моем воскресении. Тов 1:17-19; 2:7 24 Отдыхай и покойся, народ Мой, ибо придет покой твой. 25 Корми сынов твоих, добрая кормилица, укрепляй ноги их. 26 Из рабов, которых Я дал тебе, никто да не погибнет, ибо Я взыщу их от тебя. Ин 17:12 27 Не ослабевай. Когда придет день печали и тесноты, другие будут плакать и сокрушаться, а ты будешь весела и изобильна. 28 Язычники будут завидовать тебе, но ничего против тебя сделать не могут, говорит Господь. 29 Руки Мои покроют тебя, чтобы сыны твои не видели геенны. 30 Утешайся, мать, с сынами твоими, ибо Я спасу тебя. 31 Помни о сынах твоих почивающих. Я выведу их от краев земли и окажу им милость, ибо Я милостив, говорит Господь Вседержитель. 32 Обними детей твоих, доколе Я приду и сделаю им милость; ибо источники Мои обильны и благодать Моя не оскудеет. 33 Я, Ездра, получил на горе Орив повеление от Господа идти к Израилю. Когда я пришел к ним, они отвергли меня и презрели заповедь Господню. 34 Посему вам говорю, язычники, которые можете слышать и понимать: ожидайте Пастыря вашего, Он даст вам покой вечный, ибо близко Тот, Который придет в скончание века. 35 Будьте готовы к воздаянию царствия, ибо свет немерцающий воссияет вам на вечное время. 36 Избегайте тени века сего; приимите сладость славы вашей. Я открыто свидетельствую о Спасителе моем. 37 Вверенный дар приимите, и наслаждайтесь, благодаря Того, Кто призвал вас в небесное царство. 38 Встаньте и стойте, и смотрите, какое число знаменованных на вечери Господней, 39 которые, переселившись от тени века сего, получили от Господа светлые одежды. 40 Приими число твое, Сион, и заключи твоих, одетых в белые одеяния, которые исполнили закон Господень. 41 Число желанных сынов твоих полно. Проси державу Господа, чтобы освятился народ твой, призванный от начала. 42 Я, Ездра, видел на горе Сионской сонм великий, которого не мог исчислить, и все они песнями прославляли Господа. Откр 7:9 43 Посреди них был юноша величественный, превосходящий всех их, и возлагал венцы на главу каждого из них и тем более возвышался; я поражен был удивлением. 44 Тогда я спросил Ангела: кто сии, господин мой? 45 Он в ответ мне сказал: это те, которые сложили смертную одежду и облеклись в бессмертную и исповедали имя Божие; они теперь увенчиваются и принимают победные пальмы. 3Езд 2:39 46 Я спросил: а кто сей юноша, который возлагает на них венцы и вручает им пальмы? 47 Он отвечал мне: Сам Сын Божий, Которого они прославляли в веке сем. И я начал славить их, мужественно стоявших за имя Господне. 48 Тогда Ангел сказал мне: иди и возвести народу моему, какие видел ты дивные дела Господа Бога.
Валентина Гранковская
Валентина Гранковская Місяць тому
👍👍👍❤️ всё это очень печально, спасибо за обзор, удачи, А вооруженным силам победы!!!
Валерий Иванович Майборода
Валерий Иванович Майборода Місяць тому
НАШІ ДІВЧАТА УКРАЇНСЬКІ НАЙКРАЩІ І НАЙРОЗУМНІШІ! 💐🌹🌸🥀🌻 Яніні і Лані величезна Подяка. Попри все, роблять свою справу і йдуть вперед в боротьбі за нашу Україну !!! 🇺🇦❤️🖤💙💛
Елена Будник
Елена Будник Місяць тому
И что,понятно,а дальше что? Каков будет итог?
Alexxx
Alexxx Місяць тому
@NAHCHO 4L Latt Lyat Lett Lie откуда тебе знать, если ты Европу только по телевизору видел?
NAHCHO 4L Latt Lyat Lett Lie
NAHCHO 4L Latt Lyat Lett Lie Місяць тому
Ага самые ценые в борделях ивропы это да.
Anton ua
Anton ua Місяць тому
Бережи Боже захисників України !!! Живіть попри все ! СЛАВА нації нескорених УКРАЇНЦІВ !!! СЛАВА захисникам УКРАЇНИ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Полтава Алло
Полтава Алло Місяць тому
Нам надо отказуватись от шаблонів і установ тіпа ,,,ми не скорині, ми незламні, ,, на користь збудуй вільну, самодостатню, УКРАЇНУ!!
Михайло СлаваАхураМазда
Михайло СлаваАхураМазда Місяць тому
@Сулейманов Рашид Аллах на безумцев внимание обращать ещё должен,вот ты накрутил себя умнее Аллаха что-ли?)ну,ну
Владимир Янда
Владимир Янда Місяць тому
Підтримую що на часі поки є незалежна Україна.
Паша Нежин
Паша Нежин Місяць тому
Слава Україні і слава тим,хто її боронить!!! Боже вбережи Україну, допоможи нашим захисникам подолати лютого і підступного ворога!!!
Сулейманов Рашид
Сулейманов Рашид Місяць тому
Труба вашей сале😄😀
Tatjana Sokolova
Tatjana Sokolova Місяць тому
Іноді, було б дуже гарно, під цим відео включити тітри різними іноземними мовами. Хоча б англійською. Треба розповсюджувати це.
Ульяна Білашевська
Ульяна Білашевська Місяць тому
Мій респект Лані. Мрію бачити її президентом. Ми не можемо бути поза великою політикою, а з сьогоднішньою тупою владою нам хоч би на дно не впасти.
Ольга Миронюк
Ольга Миронюк Місяць тому
Бережи Господи наших Героїчних Захисників!🙏🙏🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦🌞
Инга Петрусевич
Инга Петрусевич Місяць тому
Яніно, дякую вам за новини 🙏 Тримаємось, кожен на своєму місті!
Василь Олексюк
Василь Олексюк Місяць тому
Українці 💛💙будь ласка пишіть коментарі рідною мовою ❤ Слава захисникам України !
Oleg Liadenko
Oleg Liadenko Місяць тому
Василь Олексюк, Так мы и пишем рідною мовою! Вы словари читать не пробовали? Почитайте определение "рідної мови" - это язык окружения младенца, а вовсе не государственный. Этот язык откладывается в мозгу с самого раннего возраста (до одного года) на уровне вокализации и уже никогда оттуда не исчезает. И для доброй половины или трети Украины родной язык - русский. Привет из Киева!
Тетяна К
Тетяна К Місяць тому
@Одесса мой город I не засирайте подібними коментами ютуб нешановне оркомовне створіння.(((
Одесса мой город I
Одесса мой город I Місяць тому
вы заСрали народ своей мовой. я гаворю на русском 70 лет и буду говорить
Рая Михальчук
Рая Михальчук Місяць тому
Дякую ,Яніно за відео ! Підтримую позицію,що на часі ,бо потім може бути пізно ,коли буде на часі ,на жаль )))Все буде Україна ! Вірим в нашу перемогу !
Євген Мельник
Євген Мельник Місяць тому
Героям слава!
Сулейманов Рашид
Сулейманов Рашид Місяць тому
@Aleksander Sicz За пряником сходи. Попрошайка.! 😀
Aleksander Sicz
Aleksander Sicz Місяць тому
@Сулейманов Рашид Ты это про себя? Ну то получи 15 руб. на доширак.🤣🤣
Сулейманов Рашид
Сулейманов Рашид Місяць тому
@Олег Маліков ещё один попрошайка😀
Олександр Лавренко
Олександр Лавренко Місяць тому
Дякую Вам за працю!
van.vit.
van.vit. Місяць тому
Яніно дякую за інформацію, твої слова донести до німців, ... що це шантаж і ігнорування санкцій.
Denis Makarov
Denis Makarov Місяць тому
НБУ Також допомагає експортерам - змушує продавати експортні доходи за курсом на 30% нижче ринкового
Alexey Petrov
Alexey Petrov Місяць тому
Дякую за контент, Яніна ❤️
Mad Max
Mad Max Місяць тому
В Калининград будут поставлять саннкционные товары??? Они шо охерели???
Inna Ostapenko
Inna Ostapenko Місяць тому
Пані Яніна, дякуємо за вашу роботу. Тримаймось!
Oleksandr Matros
Oleksandr Matros Місяць тому
Дякую за цікаве та корисне інтерв'ю. Дякую за інформацію.
Сергій Божко
Сергій Божко Місяць тому
Яніна ви умнічка, завжди дивлюсь Ваш канал.
ЛМ
ЛМ Місяць тому
Германия вместе с энергоносителями получит то что заслуживает за свое предательство и жадный цинизм. Бог никогда не оставляет такие поступки безнаказанными.
Sergii Lutai
Sergii Lutai Місяць тому
Дякую за Вашу роботу! 💙💛
Виктор Емец
Виктор Емец Місяць тому
Янина, ты наверное пошутила насчёт подписки, щоб на таку гарну дівчину і не будити підписаним - ну це нонсенс.Мировой порядок это туфта ,ООН это туфта, если возможны такие преступления, как сейчас в Украине.
Александр М
Александр М Місяць тому
Дятли з ОП нічого крім того щоб красти не знають! Ніхто не продає на експорт за безнал, тому що евро на ринку 37 а по безналу курс нбу! нікому не вигідний зараз експорт
Aleksander Sicz
Aleksander Sicz Місяць тому
@DL А во власти кто? Сплошные агенты ФСБ.
DL
DL Місяць тому
Підтримую! Ще трохи часу і експортери "загнуться" з таким курсом. Але влада не бачить цього чи їм вигідно не бачити
E. Sommer
E. Sommer Місяць тому
God Bless Ukraine and Brave Ukrainian People!!! 💛💙💛💙💙💛💙
Виталий Цупров
Виталий Цупров Місяць тому
Яниночка,вы очень сильная и смелая!!!Перемога за нами!Слава ЗСУ и Мирного неба всем Украинцам!!!🇺🇦🕊️✌️
Тетяна К
Тетяна К Місяць тому
"В сухому залишку буде суха труба" - коротко, жорстко і правдиво від Лани Зеркаль.
Kvitka Fialka
Kvitka Fialka Місяць тому
Яніночко, дякуємо за такий важливий випуск. Серце розривається за Україну!
Hanna
Hanna Місяць тому
Дуже правильні питання! Дякую
Yosef Kupernik
Yosef Kupernik Місяць тому
🇺🇦🇮🇱🇨🇦Спасибо! Очень интересный выпуск, как впрочем и все Ваши выпуски.Слава ЗСУ! Слава Украине.🇨🇦✊👍💯
Mykola Kravchuk
Mykola Kravchuk Місяць тому
Дуже правильні питання! Дякую!
Tatka
Tatka Місяць тому
Яніно, дякую! Ти як завжди права!
Просто Мария
Просто Мария Місяць тому
Молимось Боже Единый, нам Украину храни! Вси свои ласки ,щедроты Ты на люд свий зверни!
Вікторія Тернопіль
Вікторія Тернопіль Місяць тому
Дякуємо за вашу роботу, ви умнічка!
Євгенія Бойчук
Євгенія Бойчук Місяць тому
Для просування каналу вподобайки
Юрий Волков
Юрий Волков Місяць тому
Общие потери рашистов с 24.02.22 по 16.07.22г. ориентировочно составили: Личный состав - около 38140 гоблинов Танки - 1677 ББМ - 3874 Артиллерия - 846 РСЗО - 247 Средства ПВО - 109 Самолеты - 220 Вертолеты - 188БПЛА - 687 Крылатые ракеты - 162 Корабли (катера) - 15 Автомобили и автоцистерны - 2735 Специальная техника - 68 Данные уточняются. Подсчет усложняется высокой интенсивностью боевых действий. Для троллей,дебилов или попросту рашистов сообщаю - сводки в открытом доступе.
Светлана Ткачук
Светлана Ткачук Місяць тому
Много паники будем надеяться что все будет хорошо .
Skay Blue
Skay Blue Місяць тому
Яниночка, Вы лучшая!!! Умничка!!! А предатели отгребут свое по полной!!! Слава Украине и ВСУ!!!
Iskander Mozghun
Iskander Mozghun Місяць тому
Дякую за цікаву гостю ! Пані Зеркаль - професіонал . Було б добре якби вона пішла в політику 🤔
Олександр
Олександр Місяць тому
@Vasiliy Gospodiday такі Люди завжди потрібні
Vasiliy Gospodiday
Vasiliy Gospodiday Місяць тому
Такий Президент Україні потрібен дуже після війни. Треба поміняти всю верхівку правління Україною . У Лани за плечима скільки міжнародного опиту,знань і високий рівень міжнародної довіри!
Миша Василенко
Миша Василенко Місяць тому
Слава ЗСУ
Leonid Avkhimenko
Leonid Avkhimenko Місяць тому
Дякуємо щиро вам за працю пані Яніно ! Слава ЗСУ !
Антоніна Крижанівська
Антоніна Крижанівська Місяць тому
Дякую за правду!!!🇺🇦🦋🌻💙💛
Vladimir Draznin
Vladimir Draznin Місяць тому
Glory to Ukraine 🇺🇦
реальность как она есть
реальность как она есть Місяць тому
Спасибо за работу
Александра Полепчук
Александра Полепчук Місяць тому
Дякую за інформацію. Одного не розумію, як нам боротися зараз із зеленою владою?
YURIY TROKHYMCHUK
YURIY TROKHYMCHUK Місяць тому
Дівчата я пишаюсь вами , в нас дуже багато розумних жінок , ми Переможемо
Вольны Беларус
Вольны Беларус Місяць тому
🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪💪🙏🙏🙏
В'ячеслав Стрембіцький
В'ячеслав Стрембіцький Місяць тому
"Борітеся - поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!" «Кавказ»; 18.XI 1845, Переяслав
Pol Pupkin
Pol Pupkin 29 днів тому
Спасибо тебе!!!
alcamino
alcamino Місяць тому
Мир живёт своими интересами, Украина сама даёт поводы Европе манипулировать санкциями, мы непроводим единую, жёсткую линию,......
Володимир Ситник
Володимир Ситник Місяць тому
Цє всі причини нашіх негаразд,треба Украіне мати сильну владу, з стальними яйцами,а у нас нажаль 95 квартал,який в економиці баран-бараном, треба подякувати 73 % виборцям,за такий успіх в виборах 2019 році, по приколу. А зелі за примьера шмигаля, тожє треба подякувати,що він гарно підобрав команду,сам баран і баранів набрав. Сама гірша команда за всі роки існування самостійной Украіни ,лишь відосіке і популізм ,і щє забув корупція і відкати ,інвестиціі всім своім дружкам бізнесменам от що ми побачили при ці владі. Як ім нє соромно,вони щє Пороха судья , та ви в тисячу раз гіршє,заебали людям мозги і думаєте що вам пройдє цєй номер вам нє в Украіне треба бути ,а в рашке ,ви перепутали держави,там долбоеби повірили би вам,а ми вільний народ УКРАІНЦІ неповірим НІКОЛИ ! Слава Украіні ! Слава ЗСУ! Слава нашим ГЕРОЯМ! Божє спаси нас всіх !
Сергей Васильевич
Сергей Васильевич Місяць тому
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Xiaomi Note
Xiaomi Note Місяць тому
Янині вподобаику для просування каналу!!!!
veryclub
veryclub Місяць тому
@Андрій 12 , ти просто відстав від потягу. Подивись уважно відосики яніночки за останній місяць, зверни увагу на зміну риторики. Клятий "шоколадний барига" заважає найвеличнішому, в очах якого яніночка бачить "біль за Україну". Баблішко не пахне, хе-хе...
Андрій 12
Андрій 12 Місяць тому
@veryclub до чого ти Яніночку з масійчук рівняєш , нібито і підписан на тих розумних блогерів , а пишиш херню . PS. То що зараз відбувається з країною , то вибір більшості недолугого населення (совкового)! З Порохом , я пишався Україною !!! А з zeбоневтік 😱
veryclub
veryclub Місяць тому
Так-так, нова "мосєйчук" готується, хужє нє будєт!
Vergil
Vergil Місяць тому
Чудовий випуск! Від мене однозначно вподобайка!
Zinaida Kosytska
Zinaida Kosytska 27 днів тому
Дякуємо, шановна Яніно! Ваш фронт надважливий! Ангела на кожен крок!
Миша Василенко
Миша Василенко Місяць тому
Дякую Вам
K_O_3_A_K
K_O_3_A_K Місяць тому
ЗАЛИШ НАДІЮ КОЖЕН, ХТО ДО НАС ЙДЕ З МЕЧЕМ ! 🇺🇦✌ Слава нашим воїнам-героям минулого і сьогодення! Вічна пам’ять Героям,які полягли в боях за Україну! Слава їх героїзму відданості і мужності!
Tolya Koval
Tolya Koval Місяць тому
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖🗽🔱🗽💖
Vit Shed
Vit Shed Місяць тому
Дякую Яніно. Ваш аналіз дуже корисний.
Kateryna Petrenko
Kateryna Petrenko Місяць тому
Дякую, Яніно, за вашу працю
Ivan Loutsenko
Ivan Loutsenko Місяць тому
Thank you so lot.
Серега Неизвестов
Серега Неизвестов Місяць тому
Просьба к любителям зеленского спокойно подумать - У меня к президенту зеленскому накопилось много вопросов : Какая то странная избирательная глупость - 1 вопросы по всяким ермакам и другим "деятелям" даже если их западные партнёры подозревают их необоснованно можно ли их просто отстранить, заменить на людей не раздражающих страны доноры оружия ? Или личная преданность важнее будущего страны ? 2 НЕназначение антикорупционного прокурора , о чем хором говорят страны доноры финансовой помощи и оружия . Процедура пяти минут которую не делают уже год , Так это кто собрался наживаться на войне? Получается некто громче всех кричал держи вора перед выборами? А глава СБУ который сбежал перед вторжением? Это всё очень неоднозначно как минимум . Далее - вопросы по Херсонской области, помимо бездарной здачи которая обернулась Мариуполем и неизвестной ( ютуб банит правильные слова) судьбой тысяч волонтеров и бывших военных в подвалах, продолжается какой-то швах. Агрессор везет бетонные бункеры, врывается в землю строит минные заграждения , а ниодного моста через Днепр пятый месяц не уничтожено , причем агрессор гарантировано их уничтожит если будет вынужден отступать. Причем мосты в зоне досягаемости 155 мм артиллерии Это как так? Такое впечатление что в администрации есть группа агентов москвы которые делают всё возможное что бы Херсонская область и крымский канал гарантировано оставались под контролем агрессора. Потому что Херсон это продовольственный рог изобилия и источник воды для Крыма в отличии от разворованного Донбасса. Всё это непотребство маскируется раздуванием победных настроений, всякими видосиками и заявлениями, а также затмевается многочисленными военными преступлениями со стороны агрессора. Всё это напрямую увеличивает количество жертв в Украине. Все эти вопросы могут быть решены при общественном давлении хотя бы просто потому что агентура врага не захочет себя раскрывать явным образом. Кто-то может безоговорочно верить зеленскому но лично у меня , при его виде, возникает плевательный рефлекс.
Alessia di Bologna
Alessia di Bologna Місяць тому
Навзаєм з Вами!!!
Михайло СлаваАхураМазда
Михайло СлаваАхураМазда Місяць тому
@Mark Avreli слова ветхозаветных пророков для вас слепая вера?кайся грешник
Ілля Андрейко
Ілля Андрейко Місяць тому
Повністю підтримую написане
Михайло СлаваАхураМазда
Михайло СлаваАхураМазда Місяць тому
@Mark Avreli «Тайны природы», говорит иерофант Фракии, «те же, что и тайны религии, и может существовать лишь единая доктрина, ибо существует лишь один принцип существ. Мы чувствуем импульсом нашего гения, что человек рожден для познания, но мы также должны читать природу и качества существ по их оболочкам. Уметь читать эти знаки есть первая степень науки. Но эта природа и эти качества имеют сходство между собой, что надо также уметь понимать, и эти знаки более трудны для чтения, что составляет вторую степень науки; но обнажить существа от их оболочек, видеть их такими, каковы они есть, - это последняя степень науки и мало, кто этого достигает. Тогда только человек делается могущественным и в словах, и в трудах»
Михайло СлаваАхураМазда
Михайло СлаваАхураМазда Місяць тому
@Mark Avreli да по вере вашей вам будет
Богдан
Богдан Місяць тому
🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️♥️♥️🔱
Fil O
Fil O Місяць тому
Оставляйте комментарии, не меньше 7 слов, ставьте лайк, делитесь в соцсетях. Это поможет продвигать ролики в топ. Скопируйте текст комментария и вставляйте в похожие видео! Россия начинала и проигрывала войны: 1905 г. Японская война, позорно проиграна. ( потеряв тихоокеанский и балтийский флот. ) 1918 г. Первая мировая, позорно проиграна. ( подписанием брестского мира и выплатами репараций. ) 1920 г. Советско-Польская война позорно проиграна. ( разгром под Вислой... армия бежала. ) 1939 г. Финская война проиграна. ( Огромными потерями и подписанием мирного договора, задачи войны не выполнили, гражданам сообщили, что захват Карелии бала цель, вранье.) 1939 - 1945 г. Вторая мировая ( в России называют "Великой отечественной войной") была развязана СССР и союзником Германией (пакт Молотова - Рибентропа о разделе Европы) нападением на Польшу 1939 г.... выиграна за счет ленд-лиза и антигитлеровской коалиции включавших 56 стран. (капитуляцию от Германии подписали союзники... СССР не позвали как страну победителя т.к. считали его оккупантом, что переросло в Холодную войну, Черчиль предлагал освободить Европу от советских захватчиков, но все устали от войн.) 1989 г. Афганская война проиграна без достижения поставленных целей, по всем пунктам...(армия позорно бежала, по ТВ показывали вывод войск по мосту, постановочный) 1991 г. Холодная война проиграна. (результат развал СССР) 1994 - 1996 г. Первая Чеченская позорно проиграна силам ополчения, многократно уступающим численно и технически... (Хасавюртовский мир) 1999 - 2009 г. Вторая Чеченская война закончилась позорным миром... ( Р.Ф. выплачивает немыслимые средства за лояльность кадырову и его Тик-Ток войскам). Армия России - коррумпированная, не мобильная, с элементами неуставных отношений, ужасным техническим, тыловым и кадровым обеспечением.. 2022 г . Российско - Украинская война.... Ну вы поняли... УКРАИНА - ПОБЕДИТ ! (результат: возврат захваченных территорий Украины. Будущее Р.Ф. - туманно......) Постоянно удаляют отзывы с призывом поджигать авто или хотя бы бить окна тем, кто клеит свастику рашистов Z и V на авто и т.д. Так что больше не призываю, думаю все и так знают что нужно делать с этими машинами. Российские оккупанты будут уничтожены. Слава Украине!
Leanid Valasevich
Leanid Valasevich Місяць тому
God help us withstand and destroy crooks ,victory to Ukraine 🇺🇦 🙏
Nester Dub
Nester Dub Місяць тому
🇺🇦♥️
Наталия Якимчук
Наталия Якимчук Місяць тому
Яніна, дякую за інформацію💙💛
Олександр
Олександр Місяць тому
Зелена влада це не про порятунок країни.
Z for Zombie
Z for Zombie Місяць тому
Обов'язково переможемо, здобудемо свободу та все відбудуємо!
Jurij
Jurij Місяць тому
Кругом зрада.Почему решили,что весь Запад должен жертвовать собой ради Украины.И что случилось,если трубу аернули владельцу?В чём зрада,если и без этой трубы можно обойтись?Надо всегда надеяться только на себя во всём.
How Bank Robberies Actually Work | How Crime Works
15:27
Insider
Переглядів 4,1 млн
Один день из моей жизни..
24:46
TheBrianMaps
Переглядів 2,7 млн
Narcissist, Psychopath, or Sociopath: How to Spot the Differences
12:05